Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerLesaffre’dan Inventis Çiya Ekmeği Miksi

Lesaffre’dan Inventis Çiya Ekmeği Miksi

Lesaffre, fırıncı raflarına özel dengeli ve sağlıklı beslenmenin temelini oluşturan, sofraların vazgeçilmezi lezzetli bir ekmek önerisi sunuyor: Inventis Çiya Miksi

Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini artırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı, bir Lesaffre markası olan Inventis Ekmek Karışımları, tüm damak zevklerine hitap eden lezzetlerinin yanı sıra, kendine has kokusu, rengi ve lezzeti ile birbirinden sağlıklı ürünler sunmaya devam ediyor.

Inventis’ten zengin içerikli ekmekler

Inventis Çiya Ekmeği Miksi, çiya tohumu, keten tohumu, ay çekirdek içi gibi farklı tohumlara ek olarak içeriğindeki durum buğdayı unu, fermente edilmiş buğday unu ve zerdeçal sayesinde zengin içerikli ekmekler üretmeye yardımcı olur. Çok sayıda vitamin ve mineral içeren chia tohumu, Omega 3 kaynağı olmasının yanı sıra, düşük kalorili özelliği ile sindirim sistemini düzenlemeye de yardımcı.

Inventis Çiya Ekmeği Miksi, kullanıma hazır olup 25 kg’lık kraft torbalarda muhafaza ediliyor. Inventis Ekmek Miksi’ne yalnızca su, tuz, maya ilave etmek yeterli oluyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler