Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerLivendo’dan Sıvı Ekşi serisine yeni lezzet

Livendo’dan Sıvı Ekşi serisine yeni lezzet

Lesaffre Türkiye, ustaların pratik bir şekilde ekşi hamur ekmekleri yapabilmeleri için geliştirdiği Livendo Sıvı Ekşi serisine, Tam Buğday Sıvı Ekşisi ve Çavdar Sıvı Ekşisi’nden sonra, ekmeğe hafif bir sarımtırak renk veren ve kendine has bir tadı olan Durum Sıvı Ekşisi’ni ekledi.

Lesaffre’ın “Livendo” markasıyla, 5 kilogramlık bidonlarda satışa sunduğu ürünler “sıvı” yapıda olduklarından, hamura rahatça karışarak ekmek ustaları için son derece kolay bir kullanım sağlıyor. Lesaffre tesislerinin hijyenik koşullarında üretilen sıvı ekşi hamurlar, fırıncıların güvenilir bir ürün kullanarak ekşi hamur ekmeklerini lezzetle üretmelerine fırsat sunuyor.

Seri üretim yapan noktalarda bile uzun fermantasyon sürelerini ortadan kaldırarak ekşi hamur ekmeği üretebilme imkanı sağlayan Livendo Sıvı Ekşi Serisi, kullanıma hazır şekilde sunuluyor.

Tüm üretim prosesleriyle uyumlu olan Livendo Sıvı Ekşi Serisi, oda sıcaklığında saklanabiliyor olması ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Her bir üretimde veya un paçalında kendine has aynı standart aromada, kokuda ve görüntüde ekşi ekmek üretimine yardımcı olan karışım, her defasında aynı kalitede ekmek sunulmasına da imkan sağlıyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler