Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerMADO’dan kış dondurmaları

MADO’dan kış dondurmaları

150 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’de dondurma denince akla gelen ilk markalardan MADO, keçi sütü ve salebin birlikteliğinden doğan dondurmalarına yeni kış tatlarını ekledi.

MADO, keçi sütü ve salep ile yapılan ve her mevsim tüketilebilen dondurmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Dondurmada Türkiye’nin dünyadaki temsilcilerinden MADO, kış baharatları ve meyvelerinin keçi sütüyle harmanlandığı leziz kış dondurmalarını satışa sundu.

MADO; kış baharatlarının, meyvelerin ve kuruyemişlerin zengin uyumundan oluşan yeni kış dondurmalarının içeriğinde bulunan baharat ve meyve çeşitleri bağışıklığı artırıyor, antioksidan, vitamin ve mineral desteği sunuyor.

Bu dondurmalar tam “kışlık”

Baharatlı dondurmanın içeriğinde tadına doyulmaz zencefil, zerdeçal, tarçın, karabiber ve karanfil gibi kış baharatları bulunuyor.

Kışın pek çok tatlı ve yemek çeşitlerinde, çaylarda kullanılan ve içinizi ısıtan kış baharatları, bağışıklığı kuvvetlendirmesi ve vücudun direncini artırması ile biliniyor.

Narlı dondurmanın içeriğinde, bereketi ve lezzetiyle damaklarda şölen yaratan kış meyvesi nar yer alıyor. Elmalı-cevizli dondurma ise elma ve cevizin uyumunu sunuyor.

Kış lezzetleri, ayrıca bir kampanya ile dondurma tutkunlarıyla buluşuyor. 500 gr kış dondurması alana 100 gr dilediği dondurma hediye kampanyası, MADO şubelerinde lezzetseverleri bekliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler