Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerMaggi Professional Demi Glace Sos

Maggi Professional Demi Glace Sos

Nestlé Professional’ın lanse ettiği yeni lezzet reçetesi Maggi Professional Demi Glace Sos, şeflerin beğenisini kazandı. Yapılan araştırmaya göre şeflerden % 81 oranında* beğeni kazanan Maggi Professional Demi Glace Sos, kısa sürede hazırlanıyor.

Et yemekleri, yeni Maggi Professional Demi Glace Sos ile şimdi daha lezzetli. Et lezzetinin yanı sıra enerji ve zaman tasarrufu da sağlayan Maggi Professional Demi Glace Sos’u tercih edenler, tencere ve fırın yemekleri için birçok farklı et sosu hazırlayabilme imkanı yakalıyor. Türk damak tadına uygun Maggi Professional Demi Glace Sos, eklendiği bütün ürünlere özel reçetesi sayesinde lezzet katkısı da sağlamış oluyor.

Hazırlanışı kolay

Rengi, tadı, kokusu ve kıvamıyla şeflerin beğenisini kazanan yeni reçete Maggi Professional Demi Glace Sos’la et yemeklerinin hazırlanışı da oldukça kolay. Maggi Professional Demi Glace Sos, soğuk suya ilave edildikten sonra kaynayıncaya kadar karıştırılıyor. Kaynadıktan sonra 10 dakika kısık ateşte karıştırarak pişirebiliyor.

*İstanbul ve Antalya’da 75 şefle yapılan bağımsız bir araştırma; deneyen şeflerin % 81’inin Maggi Professional Demi Glace Sos’u beğendiğini ortaya koydu. Araştırmada, Maggi Professional Demi Glace Sos’un kıvamı % 87, tadı ve rengi % 83, kokusu ise % 80 oranında beğenildi.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler