Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaHaberlerMarsan Türkiye’nin “En İyi 10 Gıda Kuruluşu” arasında

Marsan Türkiye’nin “En İyi 10 Gıda Kuruluşu” arasında

Türk Gıda Sektörünün köklü ve güvenilir markalarının dağıtım, satış ve pazarlamasını yapan Marsan Gıda Sanayi, Türkiye’nin en iyi 10 Gıda Şirketi arasına girdi. Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜGİS) tarafından madalya ve sertifika almaya hak kazanan kuruluşlar arasına giren Marsan, kriz ortamında istihdam yaratma ve büyüme başarılarından dolayı 16 Ekim ‘Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Günü’nde Gıda Ödülü’nü aldı.

TÜGİS tarafından, Tarım Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Teşkilatı FAO’nun işbirliği ile organize edilen ‘Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Günü’nde ödül alan şirketler de yine Tarım Bakanlığı, FAO ve TÜGİS tarafından belirlendi. Conrad Otel’de düzenlenen ödül töreni, Tarım Bakanı M. Mehdi Eker, TÜGİS Başkanı Necdet Buzbaş, FAO Başkanı Mustapha Sinaceur’un konuşmalarının ardından en iyi 10 gıda kuruluşuna ödüllerinin verilmesi ile devam etti.

Ana teması “Açlığa Karşı Birleşelim/United Against Hunger” olarak belirlenen ‘Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Günü’nde kaliteli, lezzetli, güvenilir gıda ve hizmet anlayışıyla hayata tat katmayı misyon edinen Marsan Gıda, ödül alan 10 şirket arasına girdi. Piyale, Luna, Ona, Huner, Sabah, Evet, Saka Su ve Ustam gibi güçlü markaların satış, pazarlama ve dağıtımını yapan Marsan Gıda’ya ödülü, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker tarafından verildi.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler