Maxxmee iki hazneli AirFryer

Enplus güvencesiyle sunulan Maxxmee iki hazneli AirFryer, akıllı ikiz bölge teknolojisiyle aynı anda iki yemeğin sunuma hazır olmasını sağlıyor.

Programlar, pişirme süreleri ve sıcaklıklar her iki haznede istenildiği şekilde ayarlanabiliyor ve pişirme bitiş süreleri otomatik olarak senkronize ediliyor. Ürün, güvenli camdan yapılmış izleme pencereleri olan ikili cam kapağıyla da öne çıkıyor. Büyük küçük herkesin favorisi olan patates kızartması ile sağlıklı bir balık filetosu farklı haznelerde pişerken masaya aynı anda çıtır ve lezzetli haliyle geliyor.

Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren multibrand mağaza zinciri Enplus, satışa sunduğu Maxxmee iki hazneli AirFryer ile sadece hızlı ve az yağlı kızartma yapmakla kalmıyor, aynı zamanda tek bir cihazda iki farklı yemeği aynı anda yapmayı sağlıyor. Senkronize pişirme bölgelerine sahip iki ayrı haznesi ve güvenli camdan yapılmış izleme pencereleri ikili cam kapağıyla dikkat çekiyor.

Farklı yemekler aynı anda servise hazır

Yeni nesil pişirme yöntemlerine damga vuran AirFryer’da ezberleri bozan tasarım, Enplus ile Maxxmee’den geliyor. Mutfağında pratikliği ve lezzeti her şeyin üstünde tutanların tercihi olmaya hazırlanan Maxxmee iki hazneli AirFryer, 11 litre kapasitesiyle de tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. AirFryer’ın her iki pişirme bölgesinde aynı ayarlar kullanabiliyor.

Ayrı haznelerde farklı programlarda, farklı pişirme sürelerinde ve farklı sıcaklıklarda iki farklı yemek de hazırlanabiliyor. 11 ön programı ve led ekranı mutfak tutkunları için pratiklik sağlarken 60 dakikalık zamanlayıcı işlevi ve manuel modu ile mutfaklara şef esnekliği ve uzmanlığı getiriyor.