Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaTeknolojiMediaMarkt Kartal İstMarina'da mağaza açtı

MediaMarkt Kartal İstMarina’da mağaza açtı

Avrupa’nın önde gelen elektronik perakendecilerinden MediaMarkt, İstanbul’da Kartal İstMarina AVM’de 1.700 metrekarelik mağaza açılışı gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de farklı lokasyonlarda teknolojiseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Bugün Türkiye’de 29 farklı ilde hizmet veren MediaMarkt, İstanbul’da Kartal İstMarina AVM’de 1.700 metrekarelik yeni bir mağaza açılışı gerçekleştirdi. MediaMarkt, Kartal İstMarina AVM’deki mağazasında 20’yi aşkın kişiye istihdam sunuyor.

Teknolojiseverler açılışa yoğun ilgi gösterdi

Açtığı her yeni mağazasına özel kampanyalar gerçekleştiren MediaMarkt, Kartal İstMarina AVM’deki açılışında da teknolojiseverlere çeşitli avantajlar sundu. MediaMarkt’ın yeni mağazasının açılışı, teknolojiseverler tarafından yoğun ilgi gördü.

MediaMarkt Saturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “Türkiye, grubumuz içerisinde en hızlı büyüyen ülkelerin başında geliyor ve ülkemize olan güvenle 2022 yılında da mağaza yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Böylece ekonomiye ve istihdama sunduğumuz katkının boyutunu da her geçen gün büyüteceğiz. Bunu yaparken odağımızda bulunan konuların başında ise teknoloji dünyasındaki kadın istihdamına katkı sunmak geliyor.

Örneğin yeni mağazamızda yüzde 60 kadın çalışan istihdamı hedefledik. Tüm bu vizyon ve değerlerimiz ışığında önümüzdeki süreçte de mağazalarımıza yatırım yapmaya, sunduğumuz imkanları iyileştirmeye ve yarattığımız istihdam ile topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Teknolojiseverlere “en iyi deneyimi” yaşatmayı hedefliyoruz”

Açılışta konuşan MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar “’MediaMarkt olarak fiziksel deneyimin öneminin farkındayız. Biz; farkımızı sunduğumuz deneyimle yaratıyoruz ve mağazalarımızda da teknolojiseverlere ‘en iyi deneyimi’ yaşatmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda çok kanallı yapımız sayesinde, teknolojiseverlerin zamanlarını daha iyi yönetebilmeleri için seçenekler sunuyoruz.

İnternet sitemizden aldıkları ürünleri ister hızla evlerine yolluyor isterlerse de siparişleri sonrası 29 dakika içinde seçtikleri mağazadan alabilmelerini sağlıyoruz. Tüketiciler MediaMarkt’tan almış olmasalar dahi her türlü elektronik eşyalarının teknik servis ihtiyaçlarını karşılıyor ve satış sonrası hizmetlerimizle de fark yaratıyoruz” dedi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler