Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerMetro Chef hazır yemekler serisi raflarda

Metro Chef hazır yemekler serisi raflarda

Metro Türkiye bünyesindeki gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından özel olarak hazırlanan Metro Chef Hazır Yemekler Serisi’nin üç yeni lezzeti tüketicilerin beğenisine sunuldu.

30 yıldır ülkemizde güvenilir alışverişin adresi olarak 40 binden fazla çeşit ürün sunan Metro Türkiye, tüketicinin yenilenen ihtiyaçlarını ve sağlıklı beslenme trendlerini göz önünde bulundurarak “Metro Chef Hazır Yemekler Serisi”ni müşterileriyle buluşturuyor. Gurme bir dokunuş sağlama amacıyla Metro Chef markası altında sunulan bu lezzetler, Metro Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olan Gastronometro şefleri tarafından özel olarak hazırlandı.

Pratik yemekler aynı zamanda protein kaynağı

Tek başına ya da salataların üzerine ilave ederek tüketilebilecek Karidesli Kuskus, Somon Fümeli Firik Bulgur ve Ton Balıklı Bulgur Pilavı’ndan oluşan pratik yemekler aynı zamanda zengin protein kaynağı olması ile de öne çıkıyor.

Karidesli Kuskus’ta yüzde 10 oranında karides bulunurken, Somon Fümeli Firik Bulgur yüzde 13,8 oranında somon füme, Ton Balıklı Bulgur Pilavı ise yüzde 13 oranında ton balığı içeriyor. Ayrıca sürdürülebilirliği daima işinin merkezine yerleştiren Metro Türkiye bu benzersiz lezzetleri hazırlarken denizlerdeki ekosistemin de devamlılığını dikkate alıyor. Ton Balıklı Bulgur Pilavı yunuslara zarar vermemek için tasarlanmış yasa ve politikalara uygun şekilde avlanmış Dolphin Safe belgeli ton balıkları ile üretiliyor.

Bu üç lezzetin yanı sıra Metro Chef Hazır Yemek Serisi’ndeki diğer lezzetler ise şunlar: Metro Chef Gelibolu Sardalye Konservesi, Metro Chef Norveç Uskumru Konservesi, Metro Chef Fileto Palamut Konservesi, Metro Chef Halhalı Zeytinli ve Zahterli Ton Balığı, Metro Chef Kapya Biberli ve İsotlu Ton Balığı, Metro Chef Zeytinyağlı Ton Balığı.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler