Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerMetro Türkiye’den Rioba Organik Smoothie

Metro Türkiye’den Rioba Organik Smoothie

Metro Türkiye, soğuk sıkım tekniğiyle üretildiği için besin değerleri korunan Rioba Organik Smoothie çeşitlerini lezzetli bir alternatif olarak sağlıklı ve pratik yaşam konusuna önem veren müşterileriyle buluşturuyor. Rioba Organik Smoothie’ler; kırmızı meyveler, tropik meyveler ve yeşil sebze suyu olmak üzere 3 farklı çeşitte Metro Türkiye raflarında yer alıyor.

Beslenme için hızlı ve pratik çözüm arayışları gün geçtikçe artıyor. Kolay tüketilme özelliğinin yanı sıra daha sağlıklı bir beslenme için de alternatif olabilecek ürünlerse, beslenmesine özen gösterenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Her 3 kişiden 1’i hayat tarzını modern olarak tanımlıyor, pratiklik artıyor

Tüketicilerdeki değişen yeme-içme alışkanlıklarını takip eden Metro Türkiye, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uçtan uca karşılamak için ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda belirli aralıklarda KONDA ile birlikte sektörde yeme-içme araştırması yapan Metro Türkiye’nin 2022 yılında sonuçlarını paylaştığı araştırmada, her 3 kişi kişiden 1’inin hayat tarzını modern olarak ifade ettiği görüldü.

Modernleşmenin de getirdiği pratiklik ve kolaylık ihtiyacı, tüketicilerin alışveriş deneyiminde de aradığı bir gerçek oluyor. Diğer yandan modernleşen tüketicilerde sağlıklı beslenme eğiliminin arttığı gözlemleniyor. Bu da bizlere pratik ve hızlı olduğu kadar sağlıklı beslenme için de alternatif olabilecek ürünlerin daha çok tercih edildiğini gösteriyor.

Pratik ve hızlıca tüketebileceğiniz organik smoothie’ler ilave şeker içermiyor

Gerçekleştirdiği yeme-içme araştırmalarına göre tüketici taleplerini takip ederek ürün çeşitliliğini geliştiren Metro Türkiye, müşterilerinin taleplerini pratik ve hızlı tüketilebilen Rioba Organik Smoothie çeşitleri ile karşılıyor.

Mevsiminde toplanan ve kimyasal kalıntı analizinden geçen meyve, sebze ve bitkilerle hazırlanan Rioba Organik Smoothie çeşitleri ilave şeker içermiyor ve soğuk sıkım tekniği ile üretildiği için besin değerleri korunuyor.

Hiçbir renklendirici ve koruyucu madde içermeyen smoothie çeşitleri aynı zamanda organik.

Kırmızı meyveler, tropik meyveler ve yeşil sebze suyu olmak üzere 3 farklı çeşitte Metro Türkiye raflarında yer alan Rioba Organik Smoothie çeşitlerini meyve tabağı ya da sebzeli bir öğün hazırlamak için kısıtlı vaktiniz var ise elinizden düşürmek istemeyeceksiniz.

Metro Türkiye aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olarak Metro markalı tüm organik gıda ürünlerinde QR kod ile izlenebilirlik sunuyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler