Milka’nın yeni reklam filmi yayında

Mondelēz International’ın lezzetini yüzde 100 Alp sütünden alan dünyaca ünlü çikolata markası Milka’nın, yenilenen form ve lezzetini anlattığı yeni reklam filmi ekranlarda. Ağızda daha çok eriyen yeni formunda tüketicileriyle buluşan Milka, yeni reklam filminde, bu lezzeti çoğaltmak isteyen küçük bir kız çocuğunun yaratıcılığını yine kalpleri yumuşatan bir hikâye ile anlatıyor.

Yeni reklam filmi, küçük bir kız çocuğunun yediği Milka’yı çoğaltmak istemesiyle başlıyor. Bunun için en iyi yöntemin Milka’yı bir tohum gibi ekmek olduğunu düşünüyor ve çikolatanın bir dilimini evinin bahçesine ekiyor. Ardından da günlerce, ektiği çikolata parçasının büyümesini ve Milka veren bir ağaca dönüşmesini bekliyor.

Günler geçiyor ancak çikolata parçasını ektiği bahçesinde bir hareketlilik göremeyince çok üzülüyor. Bu sırada küçük kızın ne yaptığını anlamaya çalışan komşusu sonunda durumun farkına varıyor ve çikolata parçasının olduğu yere bir ağaç dikiyor.

Üzerini Milka paketleriyle süsleyerek onu bir çikolata ağacına dönüştüren genç kızın bu kalpleri yumuşatan sürpriziyle küçük kızın hayalleri gerçek oluyor.