Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaHaberlerPepsiCo, MediaCat Felis Ödülleri’ni topladı

PepsiCo, MediaCat Felis Ödülleri’ni topladı

MediaCat Dergisi tarafından en iyi medya fikirleri ve stratejilerini ödüllendirmek üzere bu yıl beşincisi düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri’nde PepsiCo markaları, 6 ayrı kategoride ödül kazandı.

Tam 21 farklı kategoride verilen birincilik ödülünün yanı sıra, büyük ödül ve yılın medya ajansı ödüllerinin de sahiplerini bulduğu yarışmada Doritos, Pepsi, Yedigün ve Ruffles farklı kategorilerde PepsiCo’ya ödül getiren markalar oldular. Doritos, mecra kategorisinde OMD tarafından hazırlanan “Doritos Geniş  Ailenizde Hissedarını Arıyor” kampanyasıyla En İyi Televizyon Medya Kullanımı’nda birincilik ödülü ve yine “Doritos Hissedarını Arıyor” kampanyası ile En İyi Çoklu Medya Kullanımı’nda başarı ödülüne değer görüldü. Doritos’un Hisseli Tatlar Kampanyası yıl boyu büyük ses getirmiş ve Hazar İyiduvar, Haydari/Hadi Gari tat önerisiyle kampanyanın birincisi olarak Doritos hissedarı olmuştu.

MediaCat Felis Ödülleri’nin yine mecra kategorilerinde En İyi Mobil Medya Kullanımı alanında Pepsi, Rabarba’nın hazırladığı “2010 Bahar Promosyonu” ile başarı ödülü kazanırken Ruffles da Wanda Digital’in “En Kafadar” kampanyasıyla En İyi Digital Signage Medya Kullanımı’nda birincilik ödülü aldı. Yedigün ise OMD’nin hazırladığı “Yedigün Webcam Yıldızları” kampanyası ile mecra kategorisinde En İyi İnternet-İnteraktif Medya Kullanımı ve hedef kitle kategorisinde ise Genç Yetişkinler (18-34 yaş arası) alanında iki başarı ödülünün sahibi oldu.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler