Peyman’dan Bahçeden ailesine 4 yeni lezzet

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektörünün öncü markalarından Peyman, Bahçeden ailesine yeni lezzetler katmaya devam ediyor. Egzotik lezzetlerle yenilikçi bir tat katan Peyman, zengin kuru meyve ve kuruyemiş içeriğine sahip yeni müslilerini de müşterileriyle buluşturdu.

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektöründe; Bahçeden, Çitliyo ve Nutzz markaları ile hizmet veren Peyman, sunduğu yenilikçi lezzetlere yenilerini ekledi. Tüketicilerin, ‘lezzetli’ ve ‘farklı’ tatlar arayışına uzun soluklu Ar-Ge çalışmalarıyla yanıt veren Peyman, Bahçeden ailesinin yeni üyeleri “Egzotik” ve “Müslife” ürünleri ile tüketicilere zengin içerikli bir kuruyemiş ve müsli deneyimi sunuyor.

Kırmızı meyve ve mango aroması…

Badem, yer fıstığı, fındık ile kajuyu tropik tatlarla buluşturan Peyman, kırmızı meyve çeşnili ve mango çeşnili olmak üzere iki ayrı seçenek sunuyor.

Üzeri hindistan cevizi parçacıklarıyla süslenmiş ve yepyeni bir lezzet deneyimi sağlayan egzotik çeşnili ürünler, kuruyemiş keyfine fark katıyor. 

Yüzde 45 kuru meyve ve kuruyemiş içeriği ile dikkat çekiyor

Zengin içeriği, şeker ilavesiz ve glütensiz olması ile ön plana çıkan Müslife, yüzde 45 kuru meyve ve kuruyemiş içeriğine sahip. Peyman’ın önemli üretim süreçlerinden olan glütensiz üretim ve paketleme sistemleriyle birlikte glütensiz yulaf içeren Müslife, rekabetten ayrışarak tüketicilerin tüm ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam ediyor.

Kırmızı meyveli ve karışık kuruyemişli olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan Müslife’ın; kırmızı meyveli seçeneğinde glütensiz yulaf, kuru üzüm, turna yemişi, gojiberry, yer fıstığı, badem, çilek tozu bulunurken, karışık kuruyemişli seçeneğinde ise glütensiz yulaf, kuru üzüm, hurma, badem, fındık, yer fıstığı, kabak çekirdeği ve chia tohumu bulunuyor.