Peyman’dan glütensiz kuruyemiş

Peyman, Bahçeden ve Çitliyo ailesi ile glütensiz kuruyemiş keyfi sunuyor. Eskişehir’deki fabrikasına yaptığı büyük yatırım sayesinde glüten bulaşını engelleyen bir paketleme sistemi kuran Peyman, kullanıcılarını glütensiz ve lezzetli bir atıştırmalıklarla buluşturuyor.

Çitliyo çekirdek ailesi ile glütensiz üretim hareketini başlatan Peyman, Eskişehir’de bulunan fabrikasındaki “Gluten Free” sertifikası ile üretim sürecinde oluşan glüten bulaşma riskini ortadan kaldırıyor.

Bu sayede çölyak hastaları ve glütene duyarlılığı olanlar için de keyifli bir atıştırmalık deneyimi sunan Peyman; Bahçeden ve Çitliyo markaları ile sağlıklı bir kuruyemiş ve atıştırmalık deneyimi sağlıyor.

Glüten hassasiyeti olanlar için kuruyemişi ve kuru meyveyi ulaşılabilir hale getiriyor

Kuruyemişte glüten bulunmasa da üretim aşamasında glüten bulaşı riski olduğu için glütensiz üretim için ayrı makine ve teknolojiler kullanılması gerekiyor.

Eskişehir’deki fabrikasında ürünlerini titizlikle ambalajlayan ve glüten bulaşmasını engelleyen Peyman; Çitliyo Kara Şimşek, Bahçeden’in çiğ ve kavrulmuş kuruyemişleri ve kuru meyveleri ile glüten hassasiyeti olanlar için kuruyemişi ve kuru meyveyi ulaşılabilir hale getiriyor.