Saç dökülmesine karşı: Minox Woman Lipozomal Şampuan

Humanis’in tüketici sağlığı alanındaki ürünü Minox ailesinin kadınlara özel olarak üretilen yeni üyesi Minox Woman Lipozomal Şampuan, saç dökülmesine karşı etkili bir ürün.

Saç dökülme problemleri, sadece erkeklerin değil kadınlarda da görülen en yaygın sorunlardan biri olarak ortaya çıkıyor. Kadınlarda görülen saç dökülmesi, günümüzde çoğu kadının karşılaştığı önemli bir sorun. Bu durum, saç tellerinin dökülmesi, incelmesi veya saçın genel olarak seyrekleşmesi şeklinde ortaya çıkabiliyor.

Minox Woman Lipozomal Şampuan içeriğindeki biotin, taurin, kafein ve keratin ile saç derisindeki sebumu etkili bir şekilde azaltarak saçları kökten uca yeniden yapılandırıp, dökülmenin durmasına yardımcı oluyor. Lipozom teknolojisi ile güçlendirilmiş formül, saç dökülmelerine karşı daha hızlı etki ederek kadınların ulaşmak istediği sonucu elde etmesini sağlıyor.

Minox Woman Lipozomal Şampuana ek olarak, Minox Woman Hair Formula takviye edici gıda kullanarak saçlara ihtiyaç duyduğu sağlığa içerden destek olarak kombine tedaviyle saç problemlerinin çözümüne yardım ediyor.

Minox Woman Lipozomal Şampuan yeni favori

Saç dökülmelerini önleme konusunda yüksek performans sergileyerek pratik bir kullanım olanağı sağlayan Minox Woman Lipozomal Şampuan, yağlı, kuru, ince ve kalın telli, dalgalı, kıvırcık gibi tüm saç tiplerinde yüksek etki göstererek kadınların saç bakımı rutinlerine ekleyeceği ürün oluyor. Doğal ve etkili formülü sayesinde saç dökülmesi sorunları yaşayan herkese bilimsel destek sunan Minox, özlemi duyulan güçlü ve bakımlı saçlara yeniden kavuşturuyor.

Tavsiye edilen uygulama şekli: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır. Günlük kullanıma uygun bir ürün olan şampuan, saçta 2 dakika beklettikten sonra iyice durulanır.