Sage Akıllı Düdüklü Tencere

Enplus mağazalarında satışa sunulan Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere, yüksek teknolojiyi güvenlik ve işlevsellikle buluşturarak yeni nesil düdüklü tencerelere yepyeni bir alternatif sunuyor.

Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere, 4 litrelik paslanmaz çelik pişirme kabı, 3 aşamaya sahip güvenlik sistemi ve 14 farklı moddan oluşan donanımıyla yemek hazırlamayı keyifli ve kolay hale getiriyor. Yemeklerin pişirme sırasında aşırı basınçtan ötürü parçalanmasını ve köpürmesini engelleyen teknolojisi ile pişmesi saatler süren lezzetleri, kısa bir sürede hazırlamaya yardımcı oluyor. Mutfaklarda tehlike yaratabilen havalandırma deliğinden buhar salınmasını ortadan kaldıran doğal basınç tahliye modu, basınç tahliye ve basınç emniyet valfleri ile emniyet kilitleme pimi içeren 3 aşamalı güvenlik sistemiyle güvenliği bir üst seviyeye taşıyor.

14 modu ile çorba, et yemekleri, güveç ve pilav çeşitlerinin uzun pişirme sürelerini dakikalara indiren Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü’nün kısa sürede yoğurt mayalıyor olabilmesi ise önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Sous Vide Pişirme Modu ile et ve sebzeler hassas bir şekilde ayarlanmış sıcaklıkla uçtan uca eşit şekilde pişirilebilirken, çektirme usulüyle birbirinden lezzetli sosları da yemeklerin yardımcı oyuncusu olarak sofralarda yerini alıyor. Paslanmaz çelik pişirme kabı ve sehpaya sahip olan Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü, paslanmaz çelik trivet toplayıcı, kolektör yoğuşması aksesuarlarıyla satışa sunuluyor. Tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilen cihaz, bu özelliğiyle de sunduğu kullanım kolaylığını artırıyor.