Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaGüncel HaberSagra, Galataport’ta konsept mağaza açtı

Sagra, Galataport’ta konsept mağaza açtı

Bir kuşağın özlemle hatırladığı, çikolata çeşmesiyle ünlü Sagra mağazaları, yenilenen tasarımı ve tatlarıyla, 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde, Galataport’ta açıldı.

Sagra, İstanbul’daki ilk konsept mağazasını 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde Galataport’ta açtı. Yeni mağazasında, geçmişi ve geleceği kucaklayan bir konsept yaratan Sagra, ünlü çikolata çeşmesini de ziyaretçileri ile buluşturdu. Eskiden olduğu gibi, Sagra’nın lezzetini çeşmeden kavanoza doldurmanın ayrıcalığını ve keyfini yaşayan konuklar, özel çikolata barında kendi çikolatalarını usta şeflerle birlikte hazırladı.

Kıyafetler Arzu Kaprol imzalı

Mağaza çalışanlarının kıyafetleri, ünlü modacı Arzu Kaprol tarafından hazırlandı. Kaprol, kıyafetleri Sagra’nın geçmişle geleceği buluşturan yeni marka algısını yansıtan bir konseptte tasarladı. Mağaza çalışanlarının kullanacağı aksesuvarlar ise fındık kabuğundan üretildi.

Yeni konseptte sürdürülebilirlik ön planda

Kullanılan ürünlerden enerji tasarrufuna kadar sürdürülebilirliği ön plana alan Sagra’nın yeni mağazasında tamamı doğal sertifikalı bitki çayları satışa sunuluyor.

Ayrıca paket servislerde ahşap çatal-bıçak setleri kullanılıyor. Kahve makinelerinde da ısıtma işlemi için geri dönüşümden geçirilmiş sulardan elde edilen ısı kullanılarak, enerji kaybı minimum seviyelere indiriliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler