Schafer Narenciye Sıkacağı

Schafer, geliştirdiği yüzlerce ürünle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Prozitrus Narenciye Sıkacağı’nı tüketicilerin hizmetine sunuyor.

10 ürün çeşidiyle başladığı yolculuğunu, bugün itibariyle birçok kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren dev bir marka haline gelerek sürdüren Schafer, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünleriyle dikkat çekiyor.

Gövdesi de filtresi de paslanmaz çelik

Soğuk algınlığının yüksek olduğu, C vitamini ihtiyacının yükseldiği kış döneminde tüketicilerin en büyük yardımcısı olan Schafer Prozitrus Narenciye Sıkacağı, 85 Watt’lık güçlü motoru ile meyve sularını sadece birkaç dakikada hazır hale getiriyor.

Paslanmaz gövdesi ve paslanmaz çelik filtresiyle uzun kullanım ömrüne sahip olan cihaz, açık ve kapalı olarak kullanılabilen musluğu ile de sıçrama sorununu ortadan kaldırıyor.

2 yıl garantiyle satışa sunulan Schafer Prozitrus Narenciye Sıkacağı, hem büyük hem de küçük sıkma topuyla portakal gibi büyük meyvelerin yanında limon gibi daha küçük meyvelerin de rahatlıkla sağlıklı birer meyve suyu haline getirilmesini sağlıyor.

Schafer, tüm ürünlerinde sunduğu akılcı çözümleri gibi Prozitrus Narenciye Sıkacağı’nda da kablo sarma yuvasıyla dağınık görüntüyü ortadan kaldırıyor.