Schafer Seramik Fiesta Serisi

Türkiye çapında 54 mağazası ve 2.000 satış noktasında faaliyet gösteren Schafer, seramik yüzeyli tekli tava ve tencere pişirme serisini satışa sundu. Mutfaklarında her aşamada sağlıklı yaşama önem veren tüketicilerin tercihi olan Fiesta Seramik Yüzeyli Tekli Tava ve Tencere Serisi, tamamen doğal minerallerden elde edilen maddeler kullanılarak üretiliyor.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle 2004 yılından itibaren yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla züccaciye sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, pişirme grubu ürünlerine eklediği yeni ürünleri sunmaya devam ediyor.

Schafer, küçük ev aletlerinden züccaciyeye uzanan geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yapışmaz özelliği ile kolay temizlenebiliyor

Pişirme grubu kategorisinde yer alan Fiesta Seramik Yüzeyli Tekli Tava ve Tencere Serisinde yuvarlak forma sahip farklı ebatta çeşitli seçenekler bulunuyor. Doğal minerallerden üretilen ve seramik yüzeyli puff-lon kaplama malzemesine sahip olan Fiesta Serisi, mutfaklarda sağlıklı yaşama önem veren tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

Yağsız pişirme özelliği sayesinde daha sağlıklı yemekler pişirmeye olanak sağlıyor. Fiesta Seramik Yüzeyli Tekli Tava ve Tencere Serisi, çizilmelere karşı ekstra dirençli sert yapısı, ekstra dayanıklı ve ekstra yapışmaz yüzeyi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlıyor. Yapışmaz özelliği ile kolay temizlenebilir olmasıyla da pratiklik sağlıyor. Yeşil ve siyah renk seçenekleri bulunan Fiesta Seramik Yüzeyli Tava ve Tencere Serisi tekli satılıyor.