Silverline S5E fırın ile daha yüksek enerji tasarrufu

Enerji verimliliği yüksek ürün gamı ile çevre dostu bir marka olarak öne çıkan Silverline Ankastre, çevresel ayak izini düşürmek ve daha yaşanabilir bir dünya için A+ enerji etiketine sahip, daha az enerji harcayan ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünler geliştiriyor.

Teknoloji ve estetiği bir araya getirerek özenle tasarlanan Silverline “S5E fırın” modern tasarımı, pişirme fonksiyonları ve güvenli kullanımının yanı sıra A+ enerji sınıfı sayesinde yüzde 23 daha az enerji harcayarak çevre dostu özelliğiyle öne çıkıyor.

Farklı pişirme tekniklerine özel 14 adet pişirme fonksiyonu olan S5E, 3 tepsiye kadar pişirme için uygun olan 3D Airmove özelliğiyle yemeğin eşit pişmesi için uygun ısı dağılımı sağlıyor.

Yemeğin iç sıcaklığını ölçerek en doğru pişirme sonuçları alan S5E fırın ile yemek yapmak daha kolay ve keyifli hale geliyor. 72 litrelik geniş iç hacme sahip olan fırında, kalabalık misafirler için tüm yemek mönüsü kolayca hazırlanabiliyor.

Pizza Chef özelliği de bulunan S5E fırın, 310 dereceye kadar çıkabilen ısısı sayesinde pizzanın en iyi şekilde pişmesini sağlıyor. Fan sistemi sayesinde üstteki malzemelerin tatları korunurken, alttan ısıtma desteği ile hamurun tabanı kusursuz bir şekilde pişiyor.