Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerStarbucks’tan Oat Latte Ailesi

Starbucks’tan Oat Latte Ailesi

Kahve kültürünün dünyadaki temsilcilerinden Starbucks, son dönemde hem vegan beslenenler tarafından hem de laktoz intoleransı olanlar tarafından popüler bir tercih olan yulaf sütüyle hazırladığı içecek seçeneklerini sunuyor.

Yüksek besin değerine sahip olan yulaf sütüyle hazırlanan Oat Latte Ailesi, üç yeni lezzetten oluşuyor.

Damakta pürüzsüz ve zarif bir lezzet bırakan Starbucks Blonde Roast Espresso, kremalı yulaf sütü ve narin vanilya notalarının canlandırıcı çilek lezzetiyle birleşiminden oluşan yumuşak içimiyle Yeni Strawberry & Vanilla Oat Latte.

Kremalı yulaf sütüyle, pürüzsüz ve zarif Starbucks Blonde Roast Espresso’nun gerçek kakao aromalı koyu tadı ve portakalın lezzetiyle birlikteliğinden ortaya çıkan, yumuşak içimli ve iddialı bir deneyim sunan Yeni Dark Cacao & Orange Oat Latte.

Yulaf sütünün kremsi dokusu, damakta tat bırakan Starbucks Blonde Roast Espresso’su ile balın sıcak ve tanıdık lezzetinin yanı sıra yoğun kavrulmuş fındığın lezzetinin buluşmasından oluşan Yeni Honey & Hazelnut Oat Latte.

Starbucks, yulaf sütüyle yepyeni bir kahve deneyimi sunan Oat Latte Ailesi’ni 3 Şubat tarihinden itibaren dönemsel olarak Starbucks mağazalarında misafirlerinin deneyimine sunuyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler