Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerStarbucks’tan sonbahar lezzetleri

Starbucks’tan sonbahar lezzetleri

Balkabaklı ikonik lezzet “Pumpkin Spice Latte” sıcak, soğuk ve frappuccino alternatifleriyle, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Starbucks’ın imza lezzeti Starbucks Pumpkin Spice Latte, buharda ısıtılmış süt ile bir araya gelen espressonun, gerçek balkabaklı özel sosu ve güz baharatlarıyla buluşması sonrasında üzerinde krema ve balkabaklı ve baharatlı karışık üst süslemesi ile servis ediliyor.

Starbucks, ikonik Pumpkin Spice lezzetini Cold Brew ile birleştiriyor. Bu lezzet; Vanilya Sweet Cream ve özel Balkabağı Sosu ile hazırlanan Pumpkin Spice aromalı soğuk köpüğün, vanilya notalarıyla tatlandırılmış Cold Brew’ün üst katmanına eklenmesiyle ortaya çıkıyor. Daha sonra balkabaklı ve baharatlı karışık üst süslemesi serpilerek tamamlanıyor.

Vanilya lezzetiyle hafif tatlandırılmış Cold Brew ile balkabağı kremalı köpük arasında denge sağlayan Pumpkin Cream Starbucks® Cold Brew tüm mağazalarda misafirlerle buluşacak. Ayrıca seçili mağazalarda Pumpkin Cream Starbucks® Nitro Cold Brew seçeneğiyle de sunulabilecek.

Tatlı ve tuzlu dengesini yakalayan Iced Salted Maple & Caramel Latte sonbaharda serinlemekten henüz vazgeçemeyenler için ideal. Süt ve Blonde Espresso ile hazırlanan içeceğin tuzlu akçaağaç sosuyla lezzeti ikiye katlanıyor. İçeceğin, sıcak alternatifi de bulunuyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler