Tchibo, Ocak ayı lezzetleri

Tchibo, Ocak ayı lezzetleri Ginger Winter Coffee, Meyveli Beyaz Kek ve Zeytin Ezmeli Peynirli Simit ile yeni yıla bir başlangıç yapıyor.

Tchibo, mevsime özel tatlara göre dönemsel yenilediği mönüsüyle kahveseverleri farklı lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Hem göze hem de damağa hitap eden Ocak ayı lezzetleri Ginger Winter Coffee, Meyveli Beyaz Kek ve Zeytin Ezmeli Peynirli Simit Tchibo mağazalarında sunulmaya sunulmaya başladı.

Tam bir kış kahvesi “Ginger Winter Coffee”

Ginger Winter Coffee, tarçın aromasıyla birlikte bal ve zencefilin espresso ile buluşmasından doğuyor.

Reçetesi Tchibo tarafından özel geliştirilen “Tchibo Original” içeceklerinden Ginger Winter Coffee, üzerine koyulan çubuk tarçın süslemesi ve en üst kısmında özel olarak hazırlanan kremasıyla servis ediliyor.

Tchibo’dan hem yeni hem klasik lezzetler

Beyaz kek hamurundan yapılan Meyveli Beyaz Kek, içinde bulunan yabanmersini, çilek parçacıkları ve limonun uyumuyla bambaşka bir lezzet deneyimi sunuyor.

Klasik keklerden ayrı olan, damaklara alışılagelmemiş, farklı bir tat getiren Meyveli Beyaz Kek, yumuşak dokusu ve leziz kreması ile hafif bir lezzeti sunuyor.

Türk kahvaltısının en özel üyesi simidin ise beyaz peynir ve zeytin ezmesi ile dengeli buluşması Zeytin Ezmeli Peynirli Simit, güne başlamak ideal bir seçim.