Tchibo’dan “Butter Toffee”

Tchibo, espresso’nun butter toffee ve beyaz çikolata aromalarıyla harmanlandığı ve sınırlı sayıda ürettiği yeni kapsül kahvesi “Butter Toffee”yi kahve tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Tchibo, zengin bir lezzet yelpazesine sahip Cafissimo kapsül ailesiyle farklı damak tatlarına hitap edecek seçenekler sunmaya devam ediyor. Lezzet çeşitliliği ve kullanım pratikliğiyle Cafissimo kapsül kahve ailesi, sınırlı sayıda üretilen yeni ürünü Cafissimo Butter Toffee ile yepyeni bir içim deneyimine imza atıyor.

Tchibo’nun koyu kavrulmuş espresso çekirdeklerinin, butter toffee’nin doğal aroması ve beyaz çikolatayla harmanlanıp zenginleştiği kapsül kahve, damakta yoğun ama dengeli bir tat bırakıyor.

Butter Toffee’nin kendine has lezzeti, Cafissimo kapsüllerinin hava geçirmez kilidi sayesinde uzun süre muhafaza edilebiliyor.

Tchibo’nun kapsüllü kahve makinesi “Cafissimo Milk” ile tek dokunuşla baristanın elinden çıkmış gibi hızlı bir şekilde Butter Toffee hazırlanabiliyor.

Süt köpüğüyle sütlü ya da sade kahve çeşitleri hazırlama seçenekleriyle de tüm kahve dileklerini gerçekleştirebilecek Cafissimo Milk, birçok farklı renk opsiyonuyla Tchibo mağazalarında sunuluyor.