Thermomix® Sensor

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6’nın yeni üyesi Sensor, Bluetooth® üzerinden Thermomix® TM6’ya ve yeni Cooking Center Uygulaması’na kolayca bağlanıyor ve yemekleri pişirme anında sürekli olarak veri ileterek uyarıyor. İki ölçüm ünitesinde bulunan çekirdek sıcaklığı ve ortam sıcaklığını ölçen sensor sayesinde fırın, tava ve ızgarada yemekleri rahatlıkla pişirmeyi sağlıyor.

Thermomix®’in yeni aksesuvarı Sensor ile rehberli pişirme fonksiyonu Cookidoo’da artık daha fazla seçenekli yemek tariflerine daha kolay ulaşılabiliyor. Thermomix® Sensor, hamur, et ve balık için hassas sıcaklık ölçümü sağlayan özellikleriyle hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin, yemek yapmayı sevenlerin ya da süper şeflerin en lezzetli yemekleri kısa bir zamanda sofraya getirmesinde; gelişmiş yemek pişirme tekniklerinde ustalaşmasında yardımcı oluyor.

Pille çalışan yeni aksesuar Sensor, şarj istasyonundan çıkarılıp “Sensor” modu seçilen Thermomix® TM6’ya bağlanıyor, keklerin, ekmeklerin, etlerin veya balıkların ortasına yerleştiriliyor.

Thermomix Sensor tarafından ölçülen iç sıcaklık, Cooking Center Uygulaması’nda, Thermomix® TM6 ekranında, ayrıca iOS ve Android sistemlerinde kullanılabilen Cooking Center Uygulaması’nda görüntüleniyor.