Cuma, Ekim 22, 2021
Ana SayfaHaberlerTürk yağ sanayisinin lider firması Besler, Ar-Ge merkezinde yağ ve gıda sektörüne...

Türk yağ sanayisinin lider firması Besler, Ar-Ge merkezinde yağ ve gıda sektörüne yenilikçi çözümler sunuyor

Besler, ham maddesi yağ olan birçok ürünle gıda sektörüne değer katıyor.

Türkiye’de yağ sektörünün yüksek teknolojili lider firması olan Besler, Ar-Ge merkezindeki pilot tesis ve uygulama laboratuvarı altyapısıyla müşterilerine hızlı çözümler üretiyor, bulunduğu tüm pazarlarda yenilikçi bakış açısıyla fark yaratıyor.

Yağ sektörüne çağ atlatacak uzmanlığıyla Besler, uluslararası standartlardaki teknolojileri ve bilgi birikimini en verimli şekilde bir araya getiriyor. Bugünün sorunlarına çözüm üretmenin ötesinde, tüketici ve müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarına da odaklanıyor.

Geniş ürün portföyüyle dolgu kremalar, kaplamalı ve kalıplı ürünler üzerine atölye çalışmaları düzenleyen Besler Ar-Ge merkezi, alanında yetkin ustalarla pastacılık ve fırıncılık konularında demo çalışmalar da yürütüyor.

Tüketici ürünleri, ev dışı tüketim ve ihracat olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında lider yağ üreticisi olan Besler, kamu ve özel sektördeki paydaşlarıyla birlikte yürüttüğü inovasyon projeleriyle sadece yağ sektörünün değil, gıda sektörünün de geleceğine yön veriyor. Patent başvurularıyla yurt içindeki ve yurt dışındaki üniversiteler, araştırma merkezleri ve farklı sektörlerden sanayi kuruluşlarıyla iş birliği yapıyor.

“Türkiye’de yağ sektörünün yüksek teknolojili lider firması olarak pazara yeni ürünler sunuyoruz.”

 Ar-Ge Direktörü / Hatice İçeli 

Deneyimli, teknik bilgi birikimi yüksek ve dinamik ekibimizle yağ sektörünün teknolojik dönüşümüne hizmet ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası kamu destekli projelerle sürdürülebilir, yenilikçi, yüksek katma değerli ve milli gelire katkı sağlayan inovatif ürünler geliştiriyoruz. Bu çerçevede 2020 yılında 59 önemli projeyi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

TÜBİTAK-TEYDEB ve Tarım Bakanlığı tarafından destekli çokuluslu bilimsel çalışmalara imza atıyoruz. Türkiye’nin ve Balkanların en büyük Ar-Ge merkezi olarak pazarın açık ara lideriyiz.

Bu bir advertorial reklamdır.
Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler