Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerTuryağ Leziz, HORECA sektörüyle buluştu

Turyağ Leziz, HORECA sektörüyle buluştu

Endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ pazarının öncü marklarından Turyağ, trans yağ içermeyen, yüzde yüz bitkisel yağlardan üretilen tereyağı aromalı yeni margarini Turyağ Leziz’i ustalar ve şeflerle buluşturdu.

Yenilebilir yağlar alanında 100 yıla dayanan tecrübesini inovasyon ve teknoloji ile birleştirerek, müşterilerinin taleplerini yeni ürünlerle karşılayan Turyağ, tereyağı aromasına sahip, yüzde yüz bitkisel yağlardan üretilen yeni margarini Turyağ Leziz’i HORECA (Hotel/Restoran/Catering) sektörüne sundu.

Turyağ Leziz, altı ay raf ömrüne sahip

Çok amaçlı bir margarin olan ve tüm tencere yemeklerinde kullanılabilen Turyağ Leziz, endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ sektöründe önemli bir ihtiyacı karşıladı. Güçlü bir tereyağı aromasına sahip olan Turyağ Leziz, özellikle pilav ve makarnalara yoğun bir lezzet katıyor. Turyağ Leziz aynı zamanda 2,5 kilogramlık ambalajı ve altı aylık raf ömrü sayesinde mutfakta kullanım kolaylığı sağlıyor.

Turyağ HORECA pazarındaki varlığını güçlendiriyor

Endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ pazarının öncü markalarından Turyağ, trans yağ içermeyen ürün portföyü, yenilikçi ürünleri ve hizmet kalitesiyle, sektör profesyonellerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler