Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerÜlker Kanky raflarda

Ülker Kanky raflarda

Ülker’in çocuklara özel çıkardığı yeni atıştırmalık markası “Kanky” altı ürünüyle raflarda yerini aldı. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan tüketici testlerine göre “çocukların beğendiği, annelerin onayladığı” Kanky’de bol sütlü, kalsiyum ve D Vitamini içeren gofret, bisküvi ve çikolata seçenekleri bulunuyor.

Ülker, zengin ürün portföyünü yeni çeşitleriyle sürekli büyütüyor. Ülker, çocukların damak zevkine hitap edecek 6 yepyeni ürünü yeni markası “Kanky” altında bir araya getirdi.

Bol sütlü, kalsiyum ve D vitamini kaynağı “Çıtır Roket, Tren Gofret, Havuz Bisküvi ve Bulut Kornet”, “Duo Süt Dalgası, Dolgulu Süt Dalgası” ve tam buğday unlu, lif kaynağı “Havuz Bisküvi” ile Ülker Kanky, çocuklar için farklı bir  atıştırmalık alternatifleri olacak.

Mustafa Kabakçı: Çocuklar beğendi, anneler onayladı

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve trendleri göz önünde bulundurarak, çocukların ve ebeveynlerin damak tadıyla beklentilerini sürekli yakından takip ettiklerini vurgulayan Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı, Ülker Kanky ile ilgili şu bilgileri aktardı:

“Atıştırmalıktaki liderliğimizden aldığımız güçle, çocuklarımıza farklı alternatifler sunmak için yola çıktık. Ülker İnovasyon Merkezi’nde 1,5 yıl süren çalışmaların ardından, bol sütün yanı sıra kalsiyum ve D vitaminiyle desteklenmiş içerikleri, eğlenceli ambalajlarıyla 6 üründen oluşan Kanky serisini hazırladık.

Ülker kalitesi ve güvencesiyle üretilmiş çikolata, bisküvi, gofret gibi atıştırmalıklar, Kanky markası altında çocuklarla buluşmaya hazır.

Kanky, içerik, ambalaj, konsept gibi birçok alanda tüketici testlerinden de geçti. Bu araştırmaların sonuçlarından yola çıkarak “çocuklar beğendi, anneler onayladı*” diyebiliyoruz.”

* IPSOS’un 05.10.2021- 25.10.2021 tarihleri arasında, 6-10 yaş arası çocuk sahibi annelerle yaptığı araştırmaya göre; Pozitif Araştırma’nın 24.08.2021-31.08.2021, 13.09.2021- 21.09.2021, 04.02.2022-17.02.2022 tarihleri arasında 6-10 yaş arası çocuklarla yaptığı araştırmalara göre.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler