Perşembe, Eylül 21, 2023
Ana SayfaGüncel HaberÜlker ürünleri Amazon ile Amerika ve İngiltere’de

Ülker ürünleri Amazon ile Amerika ve İngiltere’de

eStar, coğrafi genişleme stratejisinin adımlarından biri olarak Ülker’in sevilen ürünlerini uygun seçeneklerle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de satışa sundu.

Yıldız Holding’in dijital dönüşüm ve kategorisinde liderlik misyonuyla kurduğu ve 2019 yılından bu yana çevik, inovatif yapısıyla grubun yerli ve global markalarını e-ticaret ekosistemine taşıyan eStar; Ülker’in çikolata, bisküvi, gofret, kraker ve kek olmak üzere 5 kategorideki ürünlerini Amazon’un güvenilir teslimat seçenekleriyle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’deki tüketicilerle buluşturdu. Böylece, eStar ilk defa Ülker’in tüketicilerin tüketim alışkanlıklarına göre belirlenen atıştırmalık portföyünü yurtdışı piyasasında tüketicilerinin beğenisine sunmuş oldu.

Ülker ürünlerinin Avrupa’daki ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki tüketicilerden olumlu geri dönüşler aldığını dile getiren eStar Genel Müdürü Sadem Pehlivan, “En sevilen Ülker ürünlerinden oluşan, tüketim alışkanlıkları odaklı çoklu ve karma ürünlerimizi, Amazon güvencesiyle Amerika ve İngiltere tüketicileriyle buluşturduğumuz için çok heyecanlıyız. Hedeflerimize paralel olarak, Amazon operasyonumuzu Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ni dahil ederek 9 ülkeye çıkardık. 2023 yılında hedefimiz genişlediğimiz bu pazarlarda Yıldız Holding markalarının yanına farklı üreticileri de eklemek olacak” dedi.

Eticaret ekosisteminin inovatif yüzü; eStar

Yıldız Holding markalarının yanı sıra e-ticaret yapmak isteyen markalara özel olarak kurduğu uzman ekiplerle hizmet veren eStar hem global hem de yerel birçok pazaryerinde müşterilerinin tüm e-ticaret, tedarik planlama ve pazarlama operasyonunu üstleniyor. Portföy yönetimini yaptıkları markalar ile öncelikli olarak marka ihtiyaçlarını belirlediklerine ve derinlemesine rekabet analizleri ile doğru konumlandırmayı sağladıklarına değinen Sadem Pehlivan, Ülker ile Amerika ve İngiltere pazarında kısa sürede tüketicilerin beğenisi kazanarak agresif bir büyüme hedeflediklerini belirtti.

eStar, Ülker dışında Godiva, McVitie’s, SuperFresh, Bizim, Terem Yağ, Hero Baby, Luna, Yayla, Aytaç, Derby, Taze Kuru, Faladdin, Sera, Cafe Crown, Komili, Julius Meinl ve Mutlu markalarına da hizmet veriyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler