Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerVakko L’Atelier Ice Cream’den gurme lezzetler

Vakko L’Atelier Ice Cream’den gurme lezzetler

Vakko L’Atelier Ice Cream iki yeni dondurma çeşidiyle yaza özel bir başlangıç yapıyor. Vakko Chocolate’ın özel çikolata parçaları ile hazırlanan Nature Au Chocolat ve tuzlu karamelin lezzetiyle hayat bulan Caramel Sale farklı bir deneyim sunuyor. Vakko L’Atelier’in mutfağında özenle hazırlanan Vakko L’Atelier Ice Cream, kilogramlık seçeneklerinin yanı sıra “to go” çeşitleriyle de servis ediliyor.

Vakko L’Atelier Ice Cream, gerçek çikolata tutkunlarına özel olarak reçetelediği Nature Au Chocolat ve Caramel Sale ile bu yaz da lezzet dolu yolculuğuna devam ediyor.

Egzotik lezzetleri tercih edenler için Sorbet Exotique ve zencefilli Ginger, kahve tutkunları için Türk kahveli Cafe Turc, yoğun çikolata sevenlere Chocolat, klasikten vazgeçemeyenlere Vanilla ve yaza uygun serinletici tatlar arasında yerini alan Sorbet Lemon, Sorbet Coconut, Sorbet Mango ve Sorbet Framboise çeşitleri de dondurma ve sorbe severlerin favorileri arasında yer alıyor. Makaron tutkunları için özel olarak hazırlanan Vakko L’Atelier’in ikonik dondurması Nos Macaron ise makaron tutkunları için ideal.

Vakko Ice Cream, 12 farklı alternatiften oluşan ve geleneksel reçetelerin aksine salep kullanmadan tadını gerçek meyvelerden alan dondurma ve sorbeler ile yazı karşılıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler