Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaGüncel HaberYayla Yemek Hazır’a inovasyon ödülü

Yayla Yemek Hazır’a inovasyon ödülü

Yayla Agro, Anadolu’nun binlerce yıllık yemek geleneğiyle harmanladığı lezzetleri “Yayla Yemek Hazır” serisi ile tüketiciyle buluşturuyor. “Yemek Hazır” ürünleri, NielsenIQ BASES Çığır Açan İnovasyonlar 2021’de ödüle layık görüldü.

Markaların inovasyonlarını ve bu inovasyonların hangi pazar dinamiklerine ve tüketim tercihlerine yanıt vererek başarıya ulaştığını görünür kılmayı amaçlayan NielsenIQ BASES “Top Breakthrough Innovation-Çığır Açan İnovasyonlar 2021” listesi açıklandı. Bu yıl 10.kez yayımlanan listede Yayla Agro, katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında Yemek Hazır ürünleri ile NielsenIQ BASES Çığır Açan İnovasyonlar 2021’de gıda kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Ev yemeği tadında lezzetler…

Son yıllarda yapılan araştırmalar tüketicilerin lezzet, sağlık ve pratikliğe öncelik verdiğini gösteriyor. Yayla Agro’nun “Yemek Hazır” serisi katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında lezzetlerden oluşuyor.

Çorbadan barbunya pilakiye, nohutlu ve yeşil mercimekli bulgur pilavından makarnaya, etli kuru fasulyeden şehriyeli pirinç pilavı ve hoşafa kadar Türk damak tadının en özel lezzetleri Yemek Hazır ile 2 dakikada sofralara geliyor.

36 aya kadar tazeliğini ve lezzetini koruyor

Yayla Yemek Hazır ürünleri; özenle seçilen malzemelerle, hijyenik ve standartlara uygun bir ortamda pişirilerek sofralara taşınıyor.

Lezzetleri kadar hemen tüketime hazır pratikliği ile de tercih edilen Yemek Hazır ürünleri, BPA’sız yeni nesil ambalajları sayesinde soğuk zincire ihtiyaç duymadan 36 aya kadar tazeliğini ve lezzetini koruyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler