Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerYeni nesil tasarım: Mira Mutfak

Yeni nesil tasarım: Mira Mutfak

Türkiye’nin önde gelen mutfak ve mobilya tasarım markalarından olan “Bodrum Mutfak Mobilya”, birbirinden farklı renkleriyle oluşturduğu özel tasarımları ile kullanıcıların karşısına sayısız alternatifle çıkıyor.

Mutfakta ihtiyaca göre kişiye özel tasarımlar sunan Bodrum Mutfak Mobilya, Mira Mutfak modeli ile yeni nesil mutfak tasarımına farklı bir anlayış getiriyor. Dar alanlarda sunduğu fonksiyonel çözümler ve her ihtiyaca cevap vermesiyle ön plana çıkan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Mira modeli, aynı zamanda estetik görünümüyle kullanıcılara ilham oluyor.

Fonksiyonel çözümler

Dar alanları, dokunuşlarıyla farklı bir görünüme kavuşturan Mira Mutfak, yaratıcılıktaki engelleri avantaja dönüştürüyor.

Geniş yelpazesiyle mutfakta ihtiyacın fazlasını sunan Mira Mutfak, fonksiyonel çözümleriyle dikkat çekiyor.

Tezgâh altı şaraplık, ada priz sistemi, işlevselliği ile göz dolduran evyesi, pişirme, hazırlık ve saklama alanları sunan Mira modeli mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürüyor. Farklı kapak ve ürün seçenekleri ile kullanıcı beklenti, ihtiyaç ve bütçesine uygun olarak geliştirilen tasarımlar, yenilikçi mutfak anlayışı ile hayat buluyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler