Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerYepyeni soğuk içecekler Starbucks’ta

Yepyeni soğuk içecekler Starbucks’ta

Starbucks, soğuk içecek mönüsüne eklediği yeni lezzetleri Orange Mango Refresha, Mocha Caramel Frappuccino ve Mocha Caramel Cream Frappuccino ile rafine bir içecek deneyimi yaşarken ferahlamak isteyenleri bekliyor.

Starbucks, yaza yakışacak lezzetlerle içecek mönüsünü zenginleştirmeye devam ediyor. Refresha ve Frappuccino ailelerinin yepyeni üyeleri soğuk içeceklerle, sıcak günlere serinletici alternatifler sunuyor.

Refresha ailesinin yeni üyesi egzotik lezzetiyle dikkat çeken Orange Mango Refresha, Orange Mango özü sayesinde yazın heyecanını yepyeni tadıyla misafirlerine hissettiriyor. Kurutulmuş portakal ile servis edilen bu lezzet hem göze hem de damaklara hitap ediyor.

Yaz mevsiminin vazgeçilmez ürünlerinden olan Frappuccino; Mocha Caramel Frappuccino & Mocha Caramel Cream Frappuccino ile soğuk içecek ailesini büyütüyor. Mocha ve karamel sosuyla lezzetini ikiye katlayan içecek, espresso ve krema bazlı seçenekleriyle serinlemek ve kendini ödüllendirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Bardağın en altında karamel sosu, üzerine frappuccino ve mocha soslu frappucino karışımları eklenerek katmanlı bir görsel şölen hazırlanırken içeceğin üzerine ise Mocha Drizzle eklenerek servis ediliyor. Sınırlı bir süre için satışa sunulan bu iki frappuccino, misafirlerin yeni favorisi olmaya aday.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler