Cuma, Ocak 27, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerBeko PractiClean teknolojili ankastre ocak

Beko PractiClean teknolojili ankastre ocak

Beko’nun PractiClean Nano Kaplama Teknolojili ankastre ocakları daha hızlı ve pratik temizlik vaat ediyor. Standart ocaklara kıyasla cam tablalı ocaklarda 18 kat, metal inoks tablalı ocaklarda 11 kat daha az su ve deterjan kullanımı sağlayan PractiClean Nano Kaplama Teknolojisi ile Beko, daha uzun ömürlü parlak ocaklara sahip olmaya destek oluyor.

Beko’nun PractiClean Nano Kaplama Teknolojisi ile ankastre ocaklarda artık inatçı ve beklemiş kirler ile baş etmek mümkün.

PractiClean teknolojisi sayesinde standart ocaklara kıyasla cam tablalı ocaklarda 18 kat, metal inoks tablalı ocaklarda 11 kat daha az su ve deterjan kullanımı sunan Beko, daha hızlı ve pratik temizlik ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Kolay temizlik ile hayatını kolaylaştırıyor

Ankastre ocaklarda kullanılan kaplama sayesinde PractiClean teknolojisi, ocak parlaklığını daha uzun süre koruyor.

PractiClean teknolojili ankastre ocaklar yeni ev sahibi olacaklar, evini yenilerken mevcut ürünlerini değiştirecek ve yeni evlenecek tüm çiftlerin hızlı ve kolay temizlik ile hayatını kolaylaştırıyor. 

Korozyona, çizilmelere ve parmak izine karşı daha dayanıklı bir kullanım sunan PractiClean teknolojisi, çevreye duyarlı olması ve pratikliği ile de ön plana çıkıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler