Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaGüncel HaberStarbucks’tan bir “arabaya servis” mağazası daha

Starbucks’tan bir “arabaya servis” mağazası daha

Starbucks, Türkiye’de 2022 yılı içinde hayata geçirdiği dijital konseptli “Arabaya Servis” mağazalarının sayısını hızla artırmaya devam ediyor. Yakın zamanda misafirlerinin yolculukları sırasında araçlarından inmeden sipariş verebilmelerine imkan sağlayan dijital ekranlar ile görüntülü sipariş konseptini hayata geçirmişti.

Starbucks, Başakşehir’de açtığı yeni Ulubatlı Hasan Starbucks Drive Thru mağazasında, sunduğu dijital arabaya servis hizmetiyle misafirlerine, araçlarından inmelerine gerek kalmadan konforlu bir alışveriş deneyimi sağlıyor.

Arabaya servis hizmetinin yanı sıra sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde tamamı geri dönüştürülmüş materyaller kullanarak Türkiye’deki mağaza konseptlerine bir yenisini daha ekliyor.

Starbucks, kullanılan materyaller ve fark yaratan mağaza dizaynı ile çevre dostu olarak niteliklendirilebilecek bu mağazasında misafir deneyiminde bir dönüm noktası oluşturuyor.

“Canlandıran” bir Starbucks deneyimi

Bu yeni mağaza, yolcuğa bir mola verip kahvesini keyifle yudumlamak isteyen misafirleri her biri geri dönüştürülebilir özgün materyaller ve yeşilin tonlarıyla karşılıyor.

Hem iç hem de dış alanlara yerleştirilen bitkiler, kahve üretimini ve sürdürülebilirliğinin hikayesini temsil eden tablolar, doğal renk paleti ve duvarlarda kullanılan toprak tonlarındaki tuğlalar, misafirlere ziyaretleri sırasında rahatladıkları ve zihinlerini canlandırdıkları bir Starbucks deneyimi sunuyor.

Starbucks, ilerleyen dönemlerde attığı yenilikçi adımlar eşliğinde yeşil mağazalarının ve dijital deneyim sunan “Arabaya Servis” mağazalarının sayısını artırmaya devam edecek.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler