Beta Tea’den “aşk çayı”

Beta Tea, Sevgililer Günü için alışılmışın dışında bir hediye arayanlar için kalpli drajelerle harmanlanan aromalı Aşk Çayı Koleksiyonu sunuyor. “Beta Love Story”, “Beta Heart Of Roses”, “Beta Sweet Heart” seçenekleri bulunan koleksiyon müzik kutusu özelliğiyle hem damağa hem kulağa hitap ediyor.

Beta My Gourmet serisinde yer alan Aşk Çayı, Sevgililer Günü’nde damakta hoş tatlar bırakan anlar yaşatıyor.

Siyah çayın tatlı ve yoğun lezzetine, içerisinde bulunan çilek ve krema aroması ile yoğun bir tat vermekle birlikte hafif bir içim keyfi sunuyor. Aşk Çayı’nın içerisinde bulunan meyve aromalı draje şekerler ve aspir çileği ise çayın lezzetini daha da zenginleştiriyor.

Beta Love Story’de özel ambalajında sık tüketilen çaylardan olan “Seylan Çay”ına yer verilmiş. Orta koyulukta dem rengi ile hem sert hem de yumuşak içim sevenlere hitap ediyor. Yetiştirilmesi ve iklim koşullarının etkisiyle kaliteli bir tat ve aroma kazanan çay, bu sayede daha kolay bir içim sunuyor.

Love Story’nin metal ambalajı aynı zamanda Sevgililer Günü’nün ruhuna uygun bir melodiye sahip şık bir müzik kutusu… Sevginin sembolü kalp şeklinde tasarlanan metal kutusu ve kutuyu kaplayan kırmızı kalplerle Sevgililer Günü’nün ruhunu yansıtıyor.

Beta Heart Of Roses içerisinde yine lezzetli kalp draje şekerleri ile süslenmiş “Seylan Çayı” yer alıyor. Çayın parlak kızıl dem rengi ile yumuşak içim sevenlere hitap eden serinin bu özel parçası etrafa yaydığı kokusuyla ortamın atmosferini değiştirecek türden…

Beta Sweet Heart’ın bardak poşet seçeneği var

Beta Sweet Heart metal ambalajlı tasarım iki farklı çeşitte bardak poşet çayı içeriyor. En kaliteli yapraklardan hazırlanan siyah çayın ve sağlığa faydalarıyla bilinen yeşil çayın birlikte yer aldığı özel kutu, çay severler için iki lezzeti bir arada sunuyor. Her an her yerde içme kolaylığı sağlayan poşet çaylar çay tiryakilerine kolaylık sağlarken, aşk temalı tasarımıyla duyguları yansıtacak şekilde hazırlanan özel metal kutuda sunuluyor.