Perşembe, Haziran 1, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerDardanel Fish Fingers

Dardanel Fish Fingers

Açık denizlerin temiz sularından gelen ve yüzde 100 mezgit filetodan üretilen Dardanel Fish Fingers, çocuklar için lezzetli, pratik ve sağlıklı bir öğün.

Dardanel, sağlıklı beslenmeye özen gösteren yetişkinler kadar çocukların da favorisi. Dardanel’in en meşhur, pratik lezzetlerinden biri olan Fish Fingers çocuklara balık yemeyi sevdirirken lezzetli bir öğün de sunuyor.

Dardanel güvencesiyle sunulan Fish Fingers açık denizlerin tertemiz sularından doğal avcılıkla yakalanan balıklarla hazırlanıyor.

% 100 mezgit filetodan üretilen Fish Fingers, doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor. Tavada ve fırında pişirilebilen Fish Fingers, kılçıksız yapısıyla son derece rahat bir şekilde tüketiliyor.

Protein ve Omega 3 deposu olan Fish Fingers; çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor, vücut direncini artırıyor. Aileler koruyucu içermeyen Fish Fingers’ı güvenle tercih ediyor. Uzmanlar haftada en az iki öğün balık tüketilmesini öneriyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler