Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerEker ÇokoKaymak

Eker ÇokoKaymak

Eker Süt Ürünleri, yeni ürünü ÇokoKaymak ile sürülebilir çikolatalı ürünler pazarında bir “ilke” imza atıyor. Taze süt kaymağı ile çikolata ve fındığın birleşiminden doğan ÇokoKaymak, sağlıklı içeriği ve kıvamıyla dikkat çekiyor.

Sürülebilir çikolatalı ürünler pazarında daha sağlıklı içeriğe sahip bir seçenek oluşturmak isteyen Eker Süt Ürünleri; taze süt kaymağının, çikolata ve fındıkla buluştuğu ÇokoKaymak ürününü sunuyor.

Yağı süt kaymağından…

Soğuk dolapta taze reyonda tüketicilerle buluşan ÇokoKaymak, sürülebilir çikolatalı ürünler arasında farklı bir yer ediniyor. Pancar şekeri kullanılan ve koruyucu katkı içermeyen ÇokoKaymak’in yağı süt kaymağından geliyor.

Doğal içeriği sayesinde ailelerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği ÇokoKaymak, kahvaltı sofralarını şenlendirirken, atıştırmalık olarak da günün her anına keyif katıyor. Ekmek üstünde, kreplerle, pankekle, meyveyle veya keyif anlarında kaşık kaşık yenebilecek bir seçenek olan ÇokoKaymak ile aynı zamanda yaratıcı tarifler ortaya çıkararak farklı lezzetler de  yaratılabiliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler