Godiva’dan serinleten yaz lezzetleri

Belçika çikolatasını, özgün yorumlarla ayrıcalıklı tatlara dönüştüren Godiva Cafe, mönülerini farklı tatlarla zenginleştirmeye devam ediyor.

Dünyanın lider premium çikolata markası Godiva, yeni yaz lezzetleriyle misafirlerini karşılıyor. Godiva’nın çok sevilen, Chocolate Domes serisinden ilhamla geliştirilen yeni Domes Shake’leri tüm çikolata severler için ideal. Yaza damgasını vuracak Yer Fıstıklı ve Çikolatalı Krep’e, Krokanlı Pasta’ya yeni çikolatalı shakeler eşlik edecek. Godiva Cafe’lerin yeni aromatik soğuk çaylarının yorumu ise yazın havasını değiştirecek.

Deneyenlere farklı bir tazelik hissi yaşatacak

Mürver çiçeği, taze kuzukulağı ve ev yapımı Godiva limonatasının ferahlatan uyumunun buluştuğu Zesty Green Limonata, içenlere farklı bir tazelik hissi yaşatacak.

Çarkıfelek meyvesi ve greyfurtlu soğuk yeşil çayla hazırlanan Coral Crush, ananas ve taze kuzukulağı yapraklarının ferahlatan narenciye lezzetiyle birleştiği soğuk çay Pineapple and Sorrel Smash, tropikal aromaları damaklara taşıyacak. Godiva’nın kremsi dolgularla çıtır lezzetleri buluşturduğu “Chocolate Domes” serisinden ilhamla geliştirilen yeni milkshake çeşitleri; Fındıklı Çikolatalı, Hindistan Cevizli ve Ekstra Çikolatalı seçenekleriyle vazgeçilmez bir deneyim sunacak.

Egzotik meyvelerle hazırlanan yeni lezzetler

Godiva ustalığıyla hazırlanan Krokanlı Pasta; farklı çikolatalardan oluşan kremsi dolgusu, çıtır krokanlı tabanı ve çeşitli dokulardan oluşan katmanları ile tatlı tutkunlarını şaşırtacak. Yer fıstığı ezmesi, taze muz ve çileği buluşturan Godiva Yer Fıstıklı ve Çikolatalı Krep, krep severlerin yeni favorisi olacak. Çikolata ve birbirinden egzotik meyvelerle hazırlanan yeni lezzetler, yakalanan uyumla tatlısız yapamayanları daha önce çıkmadıkları bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.