ETi Pronot’tan glütensiz yeni çeşitler

2003 yılında Türkiye’de üretilen ilk glütensiz atıştırmalık markası olan ETi Pronot, yenilenen lezzetleri ve yeni ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor.

Bundan tam 21 yıl önce, çölyaklı çocuğu herkes gibi özgürce atıştırmalık yiyebilsin diye ETi’ye yazdığı mektuba kayıtsız kalamayanlara ilham olan bir annenin hikayesi ile başladı ETi Pronot’un yolculuğu… Glütensiz atıştırmalıklarla keyifli anları daim kılan ETi Pronot, glütensiz hayatta bol çeşidi ve lezzetli ürünleriyle her an özgürce yenilebilmesini sağlıyor.

Glütensiz beslenenlerin ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi
ETi Pronot’un yenilenen lezzeti, lif kaynağı, karabuğdaylı, vitamin ve mineral kaynağı oluşuyla glütensiz beslenenlerin ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi.
Portakallı, Kakaolu, Zeytinli ve Kekikli tatlı ve tuzlu kurabiyeler çay ve kahve molalarının en iyi eşlikçilerinden biri olurken yoğun kakao lezzetiyle Kakaolu Mini Kek, tatlı tercihini kekten yana kullanmak isteyenlere alternatif sunuyor.

Geniş ürün gamıyla her yaşa hitap eden ETi, Bebek Bisküvisiyle de miniklere hitap ediyor. Son olarak Bitter Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı; Susamlı, Çörekotlu ve Mahlepli yeni tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri tüketicilerle buluşmaya hazır.