İçime hazır Pınar Cool Lime

Pınar Su ve İçecek’in yeni ürünü, limon ve nane aromasının harmanlandığı Pınar Cool Lime; içiminin verdiği ferahlık ve tazelenme hissiyle bu yazın gözde içeceklerinden olamaya aday.

Kelime olarak “soğuk limon” anlamına gelen cool lime’ın son dönemlerin popüler içeceği olarak dikkat çekmesinin en önemli nedeni, soğuk içimiyle verdiği ferahlık hissi. Ön hazırlığa gerek duymadan, ekstra buzla tüketimi, bu ferahlık hissinin yanında tadı da farklı.

Pınar’ın yeni içeceği Pınar Cool Lime, doğal kaynak suyundan tam kıvamında hazırlanıp şişelenmiş, içime hazır halde sunulan, vegan sertifikalı yepyeni bir formül. Misket limon ve nane aromalarının buz ile birlikteliğini yansıtan Pınar Cool Lime, konsantre olmayan hazır formuyla bu yazın gözde içeceklerinden.

Pınar, yeni içeceği Cool Lime’ı eğlenceli bir CGI çalışması ile duyurdu. “Bu yazın en #CoolHareketi” sloganını taşıyan lansman kampanyasında; Boğaz kenarında konvoy oluşturan devasa Pınar Cool Lime şişeleri, arkasında bıraktığı dev limonlar ve yaydığı serinletici ferahlık hissiyle izleyenleri şaşırttı. Pınar ayrıca, Cool Lime’a özel olarak “Pınar Cool Lime ile Cool Şarkılar” adlı bir de Spotify playlist’i oluşturdu. Listede yaza ferahlık katan, son dönemin en popüler şarkıları yer alıyor.