KitKat, MUA Gelatieri d’Italia dondurması ile buluştu

Nestlé Professional, çıtır gofreti sütlü çikolata lezzetiyle buluşturan KitKat® ile MUA Gelatieri d’Italia’nın dondurmasına lezzet kattı.

Nestlé Professional, çikolata ve tatlı uzmanlığıyla yüksek kalitede ürünler sunmayı hedefliyor. Ev dışı tüketim alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile restoranlar, oteller ve kafeler gibi profesyonel gıda hizmeti sağlayıcılarıyla işbirlikleri yaparak, yeni reçeteler geliştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda sürdürdüğü iş birliklerine yenisini ekleyen Nestlé Professional, Mua Gelatieri d’Italia ile ortaya çıkardığı yeni KitKat®’lı dondurma reçetesini lezzet tutkunlarına sundu. Nestlé Professional’ın KitKat® Spread ve KitKat® Mix ürünlerinin üst düzey kalitesiyle ve orijinal İtalyan dondurması reçetesinin birleşimiyle hazırlanan bu lezzet, dondurma dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Sürülebilir çikolata formunda sunulan KitKat® Spread, dengeli sütlü çikolata ve gofret karışımıyla dondurmaya eşlik ederken, KitKat® Mix ise çıtır gofret parçalarıyla dondurma keyfini katlıyor.

Nestlé Professional, sadece dondurma üretmekle kalmayıp, bu lezzetli reçetelerin en doğru şekilde sunulmasını da amaçlayan MUA Gelatieri d’Italia ile vizyonunu bir adım öteye taşıyarak, KitKat®’lı dondurmayı yeni bir tatlı olarak sunuyor.