Kızılay aromalı ürün portföyünü genişletti

Türkiye’nin önde gelen içecek markalarından Kızılay Maden Suyu yeni lezzetlerini satışa sundu. Kızılay Maden Suyu, karpuz-çilek, ananas-mango, elma, nar ve limon gibi çeşitlerin bulunduğu aromalı serisine cool lime, berry hibiskus, guava ve nar aromaları içeren yeni ürünlerini de ekliyor.

Kızılay Maden Suyu’nun yenilikçi yaklaşımıyla hazırladığı aromalı ürünleri, doğanın zengin minerallerini ve lezzetleri bir araya getiriyor. Koruyucu içermeyen, her biri özenle seçilmiş doğal aromalarla zenginleştirilen ve % 100 pancar şekeri ile hazırlanan Kızılay Aromalı ailesi, içenleri doğallık ve lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Lezzetli aromaları ve zengin mineralleri ile ferahlık sunan Kızılay Aromalı, farklı damak zevklerine de hitap ediyor. Limon, mandalina, karpuz-çilek ve elma gibi sevilen meyve aromalarının yanı sıra, guava, karadut-frenk üzümü ve mango-ananas gibi tropik lezzetleri keşfetme imkânı da sunuyor. Misket limonu-nane’den oluşan cool lime ve kırmızı meyveler ve hibiskus’tan oluşan berry hibiskus ise Kızılay Aromalı ürünlerinin en sevilen yeni lezzetleri arasında yerini alıyor.