Krispy Kreme’den yaza özel: Lemonade Glaze

Günlük ve taze üretilen lezzetleri ile dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme, yeni ferahlatıcı lezzeti “Lemonade Glaze” ile yaza merhaba diyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme, limonun canlandırıcı etkisini donatlarına taşıyarak yazı ferahlatıcı lezzetleriyle karşılıyor. Lemonade Glaze serisi; temmuz ve ağustos aylarında tüm Krispy Kreme mağazaları ve online satış kanallarında sevenleriyle buluşacak.

Yazın canlılığı ve meyvelerin tazeliğini tatlı severlerle buluşturan Krispy Kreme, “Lemonade Glaze” teması kapsamında hazırladığı üç farklı donat çeşidi var. İçi sade, dışı limonlu glaze kaplamalı “Lemonade Glaze” donatıyla iştah kabartırken, dışındaki limonlu glaze kaplamasının limonlu krema dolgusuyla birleştiği “Lemonade Glaze Lemon Kreme” donatı her ısırıkta tazeleyici etkisini iki katına çıkarıyor.

Krispy Kreme, dışı çilekle kaplı “Strawberry Lemonade” donatı ile çilek ve limonun uyumunu donatlarına taşırken; katkısız ve doğal limon özüyle hazırladığı ferahlatıcı limonatasıyla bu ziyafete eşlik ediyor.