Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana SayfaGüncel HaberNew Holland T480S VE TD4B ilk kez çiftçiyle buluştu

New Holland T480S VE TD4B ilk kez çiftçiyle buluştu

TürkTraktör, zengin ürün gamı ve tamamen yeni ürünleriyle BURTARIM 2014’e damgasını vurdu. Küçükten büyüğe tüm ürün gamının sergileneceği fuarda ayrıca New Holland T480S ve TD4B olmak üzere iki tamamen yeni ürün de ilk kez Türk çiftçisiyle bir araya geldi.

TürkTraktör, Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı kapsamında New Holland modellerini çiftçilerin beğenisine sundu. Küçükten büyüğe tüm traktör serilerinin yanı sıra biçerdöverler ve tarım etkinliklerinin vazgeçilmezi TürkTraktör markalı tarım ekipmanlarının da sergilendiği BURTARIM 2014’ün en gözde ürünü olarak New Holland ailesinin yeni gözdeleri T480S ve TD4B öne çıktı.

Bursa’da ve Bursalı çiftçilerle olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek değerlendirmesine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir “TürkTraktör olarak büyük, küçük tüm fuarları önemsiyor ve özenle hazırlanıyoruz. Bu bağlamda Bursa’da ve Bursalı çiftçilerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Tüm fuar operasyonlarımızda olduğu gibi, Bursa’ya da zengin ürün gamımızla geldik” dedi.

İki yeni ürünü Bursa’da ilk kez Türk çiftçisinin beğenisine sunmanın heyecanı içinde olduklarını ifade eden Özdemir, “Bu yıl Bursa’da New Holland ailesinin iki yeni ürününü ilk kez çiftçilerimizle buluşturduk. TürkTraktör tesislerinde Türk işçisinin emeğiyle üretilen her iki ürünümüz de modern teknolojinin nimetleriyle donatılmış durumda. Diğer ürünlerimiz gibi iki yeni ürünümüz de performans ile yakıt ekonomisini aynı potada eriterek çiftçimizin verimliliğini üst seviyeye taşıyor” dedi.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler