Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaDosya KonusuNorevo’nun ürünleri doğal, organik ve helal sertifikalı

Norevo’nun ürünleri doğal, organik ve helal sertifikalı

Türkiye’de resmi olarak Sima Dan. Gıda Ltd. tarafından temsil edilen Norevo GmbH’un ürün gamı; doğal hammaddeler gum arabik ve licorice ekstraktı, agar-agar, bal ve arıcılık ürünlerini kapsıyor.

Özel katkı maddeleri üreten ve doğal hammaddeler tedarik eden Norevo GmbH’nin genel merkezi, ana üretim tesisi, Ar-Ge ve analitik laboratuvarları Almanya’nın Hamburg kentinde yer alıyor. Macaristan, Meksika, Arjantin, Çin ve Hong Kong’da şubeleri var. Norevo’nun ürünleri fonksiyonellikleri göz önüne alındığında; gıda maddeleri, içecekler, aromalar, ilaçlar, kozmetik ürünleri, bitkisel takviyeler, sporcu besinleri ve sağlık ürünleri gibi çeşitli endüstriyel sektörlerde geniş bir yelpazede uygulama alanı buluyor. Bazı ürünleri, özellikleri dolayısıyla sigara, kağıt, baskı, mürekkep, tekstil, renklendirici ve boyalar ve havai fişek ürünlerine hitap ediyor. Norevo GmbH, Almanya Halal Control e.K tarafından verilen halal belgesi sertifikasına sahip.

En iyi özelliklere sahip özel bileşenler…

Norevo’nun ürün gamı; doğal hammaddeler gum arabik ve licorice ekstraktı, agar-agar, bal ve arıcılık ürünlerini kapsıyor. Organik sertifikasına sahip ürünler; agar-agar, gum arabik, bal, royal jelly, agave şurubundan oluşuyor. Bu doğal kaynaklara dayanarak Norevo, özel fonksiyonlar için en iyi özelliklere sahip özel bileşenler geliştirerek üretiyor. Örneğin, şekerleme uygulayıcıları olarak adlandırılan profesyonel ürün grubu; yapıştırma, kaplama, ön parlatma, son parlatma, ekşitme, yapışmayı önleyici yağlar ile standart ve müşteriye özel kalitede gum arabic quick gum, hızlı işlenen licorice, bal karışımları ve tozlarını içeriyor.

Norevo GmbH, Türkiye’de resmi olarak Sima Dan. Gıda Ltd. tarafından temsil ediliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler