Pınar Su ve İçecek’ten 4 farklı lezzet

Pınar’ın yenilenen içecek ailesi, özellikle kahvaltıda tüketilebilecek, besin değeri yüksek, farklı lezzet alternatifleri sunuyor. Üstelik bu içeceklerin hammaddesinde doğal kaynak suyu olduğu gibi vegan ve şeker ilavesiz seçenekler içeriyor.

Şekerli ve şekersiz alternatifleriyle Pınar Limonata, günlük C vitamini ihtiyacının yüzde 16’sını tek başına karşılıyor. Üstelik doğal kaynak suyu içeriyor.

Meyveli soğuk çay

Pınar’ın geniş ürün yelpazesinin en yeni üyelerinden Pınar Soğuk Çay; limon, şeftali, mango-ananas ve çilek olmak üzere dört farklı çeşidiyle, beş ayrı vitamin deposu meyveden lezzet alıyor. Vegan V-Label sertifikasına sahip Pınar soğuk çaylar; güne ferah bir başlangıç yapmayı sağlıyor.

Türkiye’nin “Vegan” sertifikasına sahip ilk meyveli, gazlı içeceği

Doğal kaynak suyundan üretilen, Türkiye’nin “Vegan” sertifikasına sahip ilk meyveli gazlı içeceği Pınar Frii, şekerli ve şekersiz seçenekleri ile kavunlu ve narlı, kırmızı üzümlü, mandalinalı ve misket limonlu dört çeşide sahip.

Kahvaltıda nane ferahlığı

Pınar içecekler arasına katılan diğer yeni lezzet, son dönemlerin popüler içeceği Cool Lime. Ferahlatıcı özelliğiyle sevilen cool lime, aslen soğuk limon anlamına geliyor. Misket limon (lime) ve nane aromaları içeriyor.