Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerSağlıklı atıştırmalık: Freeze Dry Tane

Sağlıklı atıştırmalık: Freeze Dry Tane

Mor Aronya, ileri gıda teknolojisi Freeze Dry yöntemiyle ürettiği kurutulmuş aronya meyveleriyle tüketicilerin beğenisini topluyor. Tazeyken dondurulup kurutulan aronya, öz suyunu ve tadını kaybetmeden lezzetli bir atıştırmalığa dönüşüyor.

Bağışıklık sisteminin güçlü bir destekçisi olarak bilinen “mucize meyve” aronya, en zengin bitkisel antioksidan kaynaklarından biri. Mor Aronya, aronya meyvesini; reçel, sirke, aronya suyu gibi pek çok formda ürettiği gibi, kuru meyve olarak da tüketiciyle buluşturuyor. Gün boyu zinde tutan ve pek çok hastalığa karşı koruyucu aronya meyvesinin mucizesini kurutulmuş meyve olarak da keşfetmek mümkün.

Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen mucize meyve aronya, mevsiminde hasat ediliyor. Freeze Dry yöntemiyle dondurulup kurutularak vitamin ve minerali yüksek, lezzetli bir atıştırmalık haline getiriliyor.

Şeker ilavesi bulunmayan, katkısız aronya kurusu Freeze Dry Tane, hem yetişkinler hem de çocuklar için bağışıklığı güçlendirici ve hastalıklara karşı koruyucu bir kalkan.

Kurutulmuş aronya taneleri, süt, yoğurt ve kahveye eşlik edebileceği gibi, pek çok tarifte de sağlıklı bir alternatif olarak kullanılabilir. Freeze Dry Tane, hayatın her alanında, evde, okulda, spor öncesinde vegan bir atıştırmalık olarak yerini alıyor.

Aronya, bütünsel sağlık için sayısız fayda sunuyor

Aronya mega antioksidan değerleri yanında C, PP, B, E vitamini ve yüksek miktarda antosiyanin içeriyor. Aynı zamanda potasyum, magnezyum, kalsiyum, manganez ve yüksek oranda lif içeren meyve, bağışıklığın güçlenmesi, alerjilerin gerilemesi ve eklem ağrıları gibi rahatsızlıklarda takviye edici gıda rolünü üstleniyor.

Yüksek tansiyon, anti-aging, karaciğer sağlığı, diyabet, kalp ve damar sağlığı, alerji gibi kronik rahatsızlıklar, radyasyonun olumsuz etkileri ve zihin sağlığı konularında iyileştirici özelliği de bulunuyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler