Tavuk Dünyası’ndan yeni lezzet: Salsa Meksikana

“Fast-Casual” restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, lezzet tutkunları için yeni tatlar sunmaya devam ediyor. Meksika mutfağının salsa sosunu çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle harmanlayan ve hazırlanan bu tarifi marine tavuklarla buluşturan Tavuk Dünyası, bu yeni tabakla ortaya yeni bir lezzet çıkardı.

Tavuk Dünyası, yeni lezzet seçenekleri sunmaya devam ediyor. Tavuk Dünyası, misafirleriyle yaptığı konsept araştırmalar ve tadım çalışmaları sonucunda yeni tabağı Salsa Meksikana’yı lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Salsa Meksikana, Meksika’ya özel tatlardan esinlenen bir tabak olarak mönüde kendine özgün bir yer buluyor.

Salsa Meksikana hazırlanırken, Meksika mutfağının salsa sosu, çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle ustalıkla harmanlanıyor. Özenle hazırlanan bu tarifin marine tavuklarla buluşmasıyla ortaya yeni bir lezzet çıkıyor.

Tavuk Dünyası’na özel tarifiyle tiramisu

Tavuk Dünyası, tatlı mönüsüne de yeni tatlar ekliyor. Mönüdeki bir diğer yeni lezzet seçeneği ise tiramisu. Tavuk Dünyası’na özgü tarifle hazırlanan bir İtalyan lezzeti tiramisu, tatlısever misafirlere sunuluyor.