The LifeCo’dan doğal cilt bakım kremi

The LifeCo Doğal Cilt Bakım Kremi, cilt bakımında güçlü süper gıdalar olarak çalışan organik hindistan cevizi yağı, avokado yağı ve zeytinyağı içeriyor.

25 yaşından itibaren vücut yılda yüzde 1 oranında nem kaybetmeye başlar. Nem her yeni yaşla birlikte azalmaya devam eder. Güneş maruziyeti, hava şartları, beslenme şekli ve su alımına bağlı olarak hızlı ya da yavaş buharlaşır. Bu kaybediş 50 yaşından sonra yüzde 25, 70 yaşından sonra ise yüzde 40’a kadar düşer. Nem eksildikçe cilt daha gevşek ve daha az elastik hale gelir: ince çizgiler ve kırışıklıklar vücudun her yerinde daha görünür olur.

Cilt bakımına vitamin eklemesi

Cilt için güçlü süper gıdalar olarak çalışan; nemlendirme, esneklik, canlılık ve içten dışa doğru doğal ışıltılı bir ışıltıdan çok sayıda fayda sağlayan seçilmiş birkaç ürün var.

Bu bitkisel yağlar; hindistan cevizi yağı, avokado yağı ve zeytinyağıdır. Üç savaşçı içerik The LifeCo Doğal Cilt Bakım Kremi ile cilt bakımı rutinine bir doz günlük vitamin eklemesi de yapıyor.

The LifeCo’da Skin Food (Cilt yemeği) Değerli Yağlar Serisi’nde yer alan krem, kolay emilen formülü, yüzde 97 doğal içeriği ile ciltte yağlı his bırakmayan ve gün boyu süren nem desteği sağlıyor.