Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaGüncel HaberEn "organik" buluşma Exponatura başlıyor

En “organik” buluşma Exponatura başlıyor

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura 21, 7-10 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Türkiye’nin en kapsamlı doğal, organik ve sağlıklı ürünleri fuarı, ziyaretçiler ile buluşacak.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan süreç insanların sağlığına zarar vermeyen, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak gerçekleştirilen organik ürün tüketimi konusundaki hassasiyetini artırdı.

Tüketici bilincinin artması ve satın alınan birçok üründe bulunan katkı maddelerinin sağlığı olumsuz yönde etkilemesi, insanların doğal ve organik ürünlere olan ilgisini artırdı. Bu konuda biriken ihtiyaca vermek ve tüketicilere ürün seçeneklerini sunmak amacıyla düzenlenen fuarda sektörün enleri ve sağlıklı yaşam ilgililerine temiz ve güvenilir bir ortam sunuyor.

Fuarda; ziyaretçiler tüm bölgelerde yetişen şifalı doğal ve organik ürünler, beslenme ve diyet ürünleri, anne-bebek ürünleri, vejetaryen-vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri, doğal tedaviler-bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok ürünü deneme fırsatı elde edecek.

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyon, bitkisel içerikli ürün grupları ile 10 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Sağlıklı yaşam dünyasının lider markaları tek platformda buluşuyor

Uzman isimlerinin doğadan gelen şifasını ziyaretçilerine sunmayı hazırlayan Exponatura Fuarı sağlıklı yaşam alanında faaliyet gösteren yüzlerce sektörel firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Yalnızca Türkiye’den değil zengin dünya coğrafyasının farklı bölgelerinde faaliyet gösteren çok sayıda lider markayı sağlıklı yaşam ilgilileri ile bir araya getiriyor.

Exponatura, Türkiye ve komşu ülkelerden her türlü doğal yaşam alternatifine ev sahipliği yapan ve Türkiye’de gerçekleşen tek sektörel organizasyon olma özelliği ile sektörün uluslararası pazarda tanınırlığını artırıyor ve ticari işbirliklerine ev sahipliği yapıyor.

Exponatura Fuarı’nda “Temiz Beslenme” teması ile fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı, dengeli ve doğal besinlere dayanan bir yaşam sürdürme konusu ele alınıyor.

Tema kapsamında gerçekleştirilecek ve fuar boyunca devam edecek konferanslarda sektör temsilcileri, doktorlar, eczacılar, beslenme uzmanları fuar ziyaretçileri ile bir araya gelerek sağlıklı yaşam ilgililerin sorularını cevaplayacak. Ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler